Kontakt

Huvudkontoret

Zengun Group AB (publ)
Torsgatan 21
113 21 Stockholm
E-post: info@zengun.se
Mick Salonen Högberg
Mick Salonen Högberg
VD och Koncernchef
Jag förstår
Mick Salonen Högberg
Mick Salonen Högberg
VD och Koncernchef

Kontaktuppgifter:
Mobil/sms: +4670-569 66 73
E-post: mick.salonen.hogberg@zengun.se

Stefan Lindh
Stefan Lindh
Ekonomi- och finansdirektör
Jag förstår
Stefan Lindh
Stefan Lindh
Ekonomi- och finansdirektör

Kontaktuppgifter:
Mobil/sms: +4670-383 16 07
E-post: stefan.lindh@zengun.se

Lovisa Dyrefors
Lovisa Dyrefors
Arbetschef - Zengun re:do
Jag förstår
Lovisa Dyrefors
Lovisa Dyrefors
Arbetschef - Zengun re:do

Kontaktuppgifter:

Mobil/sms: +4670-738 77 38
Mail: lovisa.dyrefors@zengun.se

Mattias Bystedt
Mattias Bystedt
Arbetschef
Jag förstår
Mattias Bystedt
Mattias Bystedt
Arbetschef

Kontaktuppgifter:
Mobil/sms: +4672-992 11 92
E-post: mattias.bystedt@zengun.se

Julia Kågström
Julia Kågström
Arbetschef
Jag förstår
Julia Kågström
Julia Kågström
Arbetschef

Kontaktuppgifter:
Mobil/sms: +4670-510 99 29
E-post: julia.kagstrom@zengun.se

Per Wall
Per Wall
Arbetschef
Jag förstår
Per Wall
Per Wall
Arbetschef

Kontaktuppgifter:

Mobil/sms: +4673-355 06 03
Mail: per.wall@zengun.se

Kajsa Flack
Kajsa Flack
Arbetschef
Jag förstår
Kajsa Flack
Kajsa Flack
Arbetschef

Kontaktuppgifter:
Mobil/sms: +4672-542 08 81
E-post: kajsa.flack@zengun.se

Caroline Sundqvist
Caroline Sundqvist
Hållbarhetschef
Jag förstår
Caroline Sundqvist
Caroline Sundqvist
Hållbarhetschef

Kontaktuppgifter:
Mobil/sms: +4670-409 96 38
E-post: caroline.sundqvist@zengun.se

David Thunberg
David Thunberg
Verksamhetscontroller
Jag förstår
David Thunberg
David Thunberg
Verksamhetscontroller

Kontaktuppgifter:

Mobil/sms: +4676-623 81 67
Mail: david.thunberg@zengun.se

Håkan Ericsson
Håkan Ericsson
Inköpschef
Jag förstår
Håkan Ericsson
Håkan Ericsson
Inköpschef

Kontaktuppgifter:

Mobil/sms: +4673-082 13 86
Mail: hakan.ericsson@zengun.se

För att kontakta någon av Zenguns övriga medarbetare, använd: förnamn.efternamn@zengun.se