Kontakt

Huvudkontoret

Zengun Group AB (publ)
Torsgatan 21
113 21 Stockholm
E-post: info@zengun.se
Sture Nilsson
Sture Nilsson
VD och koncernchef
Jag förstår
Sture Nilsson
Sture Nilsson
VD och koncernchef

Kontaktuppgifter:
Mobil: 070-580 04 15
E-post: sture.nilsson@zengun.se

Stefan Lindh
Stefan Lindh
Ekonomi- och finansdirektör
Jag förstår
Stefan Lindh
Stefan Lindh
Ekonomi- och finansdirektör

Kontaktuppgifter:
Mobil/sms: +4670-383 16 07
E-post: stefan.lindh@zengun.se

Mattias Bystedt
Mattias Bystedt
Affärsenhetschef
Jag förstår
Mattias Bystedt
Mattias Bystedt
Affärsenhetschef

Kontaktuppgifter:
Mobil: 072-992 11 92
E-post: mattias.bystedt@zengun.se

Per Wall
Per Wall
Affärenhetschef
Jag förstår
Per Wall
Per Wall
Affärenhetschef

Kontaktuppgifter:

Mobil/sms: 073-355 06 03
Mail: per.wall@zengun.se

Julia Kågström
Julia Kågström
Affärsenhetschef
Jag förstår
Julia Kågström
Julia Kågström
Affärsenhetschef

Kontaktuppgifter:
Mobil: 070-510 99 29
E-post: julia.kagstrom@zengun.se

Mick Salonen Högberg
Mick Salonen Högberg
VD RA Bygg
Jag förstår
Mick Salonen Högberg
Mick Salonen Högberg
VD RA Bygg

Kontaktuppgifter:
Mobil: 070-569 66 73
E-post: mick.salonen.hogberg@ra-bygg.se

Caroline Sundqvist
Caroline Sundqvist
Hållbarhetschef
Jag förstår
Caroline Sundqvist
Caroline Sundqvist
Hållbarhetschef

Kontaktuppgifter:
Mobil/sms: 070-409 96 38
E-post: caroline.sundqvist@zengun.se

 

Ulf Jonsson
Ulf Jonsson
Senior projektchef
Jag förstår
Ulf Jonsson
Ulf Jonsson
Senior projektchef

Kontaktuppgifter:
E-post: ulf.jonsson@zengun.se

En av grundarna av Zengun

Tobias Örnevik
Tobias Örnevik
Senior Projektchef, Projektering
Jag förstår
Tobias Örnevik
Tobias Örnevik
Senior Projektchef, Projektering

Kontaktuppgifter:
E-post: tobias.ornevik@zengun.se

En av grundarna av Zengun och vice verkställande direktör i Zengun Group Holding AB.

För att kontakta någon av Zenguns övriga medarbetare, använd: förnamn.efternamn@zengun.se